טבלת אנשי קשר - האגף לשירותים חברתיים
שם תפקיד טלפון נייד מייל
זיוה גבאי אגף לשירותים חברתיים 035722211 PniyotR@Givatayim.muni.il

המחלקה לאזרחים ותיקים

טבלת אנשי קשר - המחלקה לאזרחים ותיקים
שם תפקיד טלפון נייד מייל
ענת חורב שטיינברג סגנית מנהלת האגף 035722375 anath@givatayim.muni.il
עדי בכר מזכירת המחלקה ועובדת מנהל וזכאות 035722375 AdiB@givatayim.muni.il
סיגל קסלר מזכירה 035722395 Sigalkesler@Givatayim.muni.il
בתיה נחמני עו"ס לאזרח הותיק ועו"ס לחוק חוסים 035722390 batia@givatayim.muni.il
מירב דנה אמסלם עו"ס לאזרח הותיק ועו"ס לחוק חוסים 035722386 Merava@givatayim.muni.il
מרי לינדר עו"ס לאזרח הותיק 035722388 Maryl@givatayim.muni.il
נועם ברודסקי עו"ס לאזרח הותיק 035722387 Noamb@givatayim.muni.il
אפרת נחום עו"ס לאזרח הותיק 035722389 Efratn@givatayim.muni.il
יפעת קרלמן רכזת פרויקטים לשורדי שואה ואזרחים ותיקים 035722396 YifatK@Givatayim.muni.il
מירי לקסר רכזת מניעה וטיפול בהתעללות בזקנים ועו"ס לחוק החוסים 035722385 LaxerM@givatayim.muni.il
מוטי גרינוולד עו"ס לאזרח הותיק 03-5722567 motig@givatayim.muni.il
אירנה אוסטרוב עובדת שכונתית 035722383 IrenaO@givatayim.muni.il

עבודה קהילתית

טבלת אנשי קשר - עבודה קהילתית
שם תפקיד טלפון נייד מייל
תמי בן דוד עובדת סוציאלית קהילתית 03-5722565 054-8783990 tamib@givatayim.muni.il
מאיה רוזנטל עובדת סוציאלית קהילתית 03-5722283 MaiaR@givatayim.muni.il
שגית גל כהן עו"ס מנהלת מרכז למשפחה 035722284 054-9067960 Sagit@givatayim.muni.il

ילדים ונוער

טבלת אנשי קשר - ילדים ונוער
שם תפקיד טלפון נייד מייל
כרמית אבגר הלוי מנהלת מחלקה ילד ונוער 03-5722274 Carmita@givatayim.muni.il
דניאלה זוהר עמרמי עו"ס נערות 035722431 Danielaz@givatayim.muni.il
אולגה שילון עובדת מנהל וזכאות 035722278 OlgaSh@givatayim.muni.il
רונן גולדברג עו"ס לחוק הנוער 035722272 Roneng@givatayim.muni.il
סתיו שאנן עו"ס נערות, בית חם ומקצב 03-5722351 Stav@givatayim.muni.il
דניאל זיסלמן עו"ס נוער וצעירים מרכז וועדה לתוכניות ודרכי טיפול 035722401 DaniZ@Givatayim.muni.il
​ דפנה זומרפלד​ ​ עו"ס נוער וצעירים, מועדון "בורוכוב"​ ​035722268​ ​Dafnaz@givatayim.muni.il
אורטל פלדמן עו"ס- מרכזת תחום מניעה וטיפול באלימות במשפחה 035722441 Ortalf@givatayim.muni.il

פרט ומשפחה

טבלת אנשי קשר - פרט ומשפחה
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אורלי לביא מנהלת המחלקה לפרט ומשפחה ומוגבלויות 035722384 OrlyL@givatayim.muni.il
גילת פלד עובדת מנהל וזכאות 035722372 gilatp@givatayim.muni.il
ליאור וילקומירסקי עו"ס התמכרויות 035722496 Liorv@givatayim.muni.il
ענת בבא עו"ס משפחה 03-5722588 AnatBaba@givatayim.muni.il
מיה בן-שושן עו"ס משפחה 03-5722269 MayaBe@givatayim.muni.il

קליטת עליה

טבלת אנשי קשר - קליטת עליה
שם תפקיד טלפון נייד מייל
תמי בן דוד מרכזת תחום קליטה ועליה 03-722565 TamiB@Givatayim.muni.il

תחום מוגבלויות

טבלת אנשי קשר - תחום מוגבלויות
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אורלי ​לביא​​ מנהלת המחלקה לפרט משפחה ומוגבלויות​ 035722384 ​OrlyL@givatayim.muni.il​
אנה בלוך עו"ס מוגבלויות ורכזת מועדון נגיש 035722271 Annab@givatayim.muni.il
ליהיא שמלה עו"ס משפחה ומוגבלויות 035722243 LiheG@givatayim.muni.il
אור שחם עו"ס משפחה ומוגבלויות 03-5722267 OrSh@givatayim.muni.il

התנדבות

טבלת אנשי קשר - התנדבות
שם תפקיד טלפון נייד מייל
עינת צוקר רכזת מתנדבים 03-5722382 EynatZ@givatayim.muni.il