גבעתיים במקום הראשון באחוז קצונה בקרב גברים (מבין הערים הבינוניות)

עפ"י נתוני צה"ל, 11.5% מהגברים בגבעתיים המשרתים בצה"ל נבחרים למסלול קצונה!


גבעתיים במקום הראשון באחוז קצונה בקרב גברים

אמש (13.3.22), נערך כנס ראשי רשויות וטקס חלוקת תעודות הערכה, לרשויות המובילות בנתוני הגיוס הגבוהים ביותר. במהלך הכנס, הוענקו תעודות הוקרה על-ידי הרמטכ"ל ל-15 רשויות מובילות מרחבי הארץ.

עיריית גבעתיים, מובילה בצמרת הטבלה עם אחוז הקצונה הגבוה ביותר בקרב גברים מבין הערים הבינוניות ואף מטפסת מעל הממוצע הארצי. על פי נתוני צה"ל, 11.5% מהגברים תושבי גבעתיים המשרתים בצה"ל נבחרים למסלול קצונה, לעומת שיעור הממוצע הארצי של מיצוי המגויסים לקצונה העומד על 7.94% אצל גברים.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "גאווה גדולה לראות את בני גבעתיים במקום ה- 1 בארץ באחוז הנבחרים למסלול קצונה (בקרב הערים הבינוניות). ברכות לצעירים, להוריהם, לצוותי החינוך שליוו אותם במערכת החינוך של גבעתיים, למדריכים בתנועות הנוער ולכל מי שתרם את חלקו בעיצוב אישיותם של קציני העתיד של צה״ל ובהפיכתם מילדים למנהיגים ערכיים, אוהבי הארץ והמדינה. כבוד גדול לכם ולכולנו."

תמונה

מדברי הרמטכ״ל, רב-אלוף אביב כוכבי: "אני רואה חשיבות בכך שכל המשרתים בצה״ל יתרמו למדינה במקומות המשמעותיים ביותר ובראשם בשירות הקרבי. באופן סימטרי המשרתים גם מקבלים מצה״ל הרבה מאוד, בראש ובראשונה תחושת מסוגלות, כושר ביצוע משימות וכושר ניהול ומנהיגות. שמנו לעצמו למטרה, כחלק מהתכנית הרב שנתית, לשפר את הטיפול באנשים בכל הדרגות ובכל התפקידים. תכנית ׳לרשותכם׳ מבטאת את הדאגה לאנשים ואת טיפוחם עוד מהשלב שטרם הגיוס. הצבנו לעצמנו כיעד לשפר ולדייק את התאמת השיבוץ של החיילים והחיילות ולהמשיך ולהעלות את שיעור המתנדבים לשירות הקרבי. שינינו באופן עמוק ויסודי את תהליכי המיון, במעורבות ובשילוב הרשויות, על מנת למצות מכל מתגייס ומתגייסת את מלוא יכולותיהם. נמשיך לעסוק בתחום האנשים, נשקיע בתהליכי הגיוס, בחוויות השירות, בהיסעים, המזון והנגישות ועד לשחרור באמצעות תכניות אשר מלוות ומכווינות, כמו ׳מסע בחזרה לעתיד׳, לוחמים להיי-טק ועוד. צה״ל הוא קודם כל האנשים המשרתים בו ולכן הצבנו אותם בראש מעיינינו. טיפוח האנשים משמעותו טיפוח צה״ל ומשמעותו שיפור הביטחון".